Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Products stats:
56
Categories stats:
22
New products stats:
0
On sale stats:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Księgarnia Przemiana

Szanowni Państwo,

Internetowa Księgarnia Psychologiczna Przemiana jest prowadzona przez firmę PRZEMIANA Barbara Krzemińska. Księgarnia powstała jako poszerzenie oferty Gabinetu Psychologicznego PRZEMIANA Barbara Krzemińska (Toruń, przy ul. Popiela 3 „B”/52).  Firma posiada NIP 956-193-71-11 oraz REGON 340044296.

Misją naszej księgarni jest umożliwienie Czytelnikowi dotarcia do wartościowej literatury psychologicznej wspomagającej rozwój osobisty i dotyczącej m.in. zagadnień takich jak: uzależnienie od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki), uzależnienia behawioralne (hazard), wspóluzależnienie, DDA, asertywność, psychoterapia, przeciwdziałanie przemocy domowej oraz umożliwienie dokonania zakupu tejże literatury w atrakcyjnych cenach.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują książki poświęcone tematyce współuzależnień, a więc przeznaczone dla rodzin alkoholików i Dorosłych Dzieci Alkoholików (osób które wychowały się w tych rodzinach).

Pozycje z naszej oferty mogą być przydatne między innymi dla: Osób uzależnionych i ich bliskich, Organizacji ruchu trzeźwościowego i samopomocowego (wspólnoty 12 kroków), Psychoterapeutów i psychologów, Pracowników ośrodków terapii uzależnień, Pracowników instytucji pomocy społecznej, Pedagogów, Duszpasterzy, Osób poszukujących bibliografii do prac naukowych, Wszystkich innych osób, które poszukują literatury z zakresu problematyki nadużywania substancji psychoaktywnych i przeciwdziałania przemocy.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują książki poświęcone tematyce uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia, a więc przeznaczone dla rodzin alkoholików i Dorosłych Dzieci Alkoholików (osób które wychowały się w tych rodzinach).

Jako terapeuta mam pełną świadomość, że w przypadku osób, których dotyka problem uzależnień, poradnik nie zastąpi psychoterapii czy np. udziału w spotkaniach wspólnot 12 kroków. Jednak warto sięgać po mądre książki i poradniki psychologiczne. Prezentowane tytuły pomagają lepiej zrozumieć siebie, przybliżają nam mechanizmy uzależnienia i współuzależnienia. Wiedza jaką dają książki, może pomóc zidentyfikować problem i skłonić do spotkania z psychoterapeutą. Poradniki wskazane są także wtedy, gdy aktualna sytuacja życiowa nie pozwala nam skorzystać z pomocy psychologa.

Staram się, aby w naszej ofercie były najbardziej wartościowe pozycje. Część Autorów oferowanych w naszej księgarni tytułów mam wielkie szczęście znać osobiście - jako moich Nauczycieli i Superwizorów w zakresie psychoterapii (Wanda Sztander - poradniki na temat uzależnienia i współuzależnienia, Maria i Piotr Fijewscy - autorzy poradników nt. asertywności, Kuba Jabłoński - przeznaczony dla opuszczanych osób poradnik "Rozwód. Jak go przeżyć?"). Szczególną sympatią darzę także Czcigodną Koleżankę Joannę Wawerską-Kus ("Pierwszy krok to za mało", "Dzieciństwo bez dzieciństwa", "DDA Autoportret"), która moim zdaniem ze względu na lekkość pióra oraz rewelacyjną znajomość problematyki uzależnień i DDA w pełni zasługuje na miano polskiej Janet Woititz.

 

Barbara Krzemińska

psycholog, psychoterapeuta

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:24e7de1e29c5cfcd8c9ca6530716bfb6#0}
Sklep internetowy od home.pl