Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produkty:
56
Kategorie:
23
Nowości:
0
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Cena
  • od do

WSPÓŁUZALEŻNIENIE

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Alkoholik INSTRUKCJA OBSŁUGI - Jolanta Reisch Klose, Ewelina Głowacz
Cena: 34,00 zł

Poradnik dla współuzależnionych kobiet. A w dodatku jeden z lepszych obecnie poradników dla osób które są w związku z osobą uzależnioną od alkoholu napisanych przez polskich terapeutów.

Dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców - Lindsay C. Gibson
Cena: 46,90 zł
szt.

Poznaj sposób na pokonanie traumy i trudnych doświadczeń z dzieciństwa. Książka może pomóc uwolnić się od przeszłości i zacząć nowe życie.

Koniec współuzależnienia Jak przestać kontrolować życie innych i zacząć troszczyć się o siebie - Melody Beattie
Cena: 29,00 zł
szt.

Książka ta traktuje o twoim najważniejszym i prawdopodobnie najbardziej przez ciebie lekceważonym obowiązku, a mianowicie o zajęciu się własną osobą. Jest to książka o tym, co masz robić, aby zacząć czuć się lepiej, o tym jak uniknąć bólu i uzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Małżeństwo na lodzie - Janet G. Woititz
Cena: 30,00 zł
szt.

Klasyczny, ceniony poradnik, napisany specjalnie z myślą o żonach alkoholików, analizujący ich problemy psychologiczne. Książka przedstawia, w jaki sposób rodziny alkoholików mogą same sobie pomóc w zdrowieniu. W rozważaniach autorka omawia typową rodzinę amerykańską, jednak wiele twierdzeń jest prawdziwych także w odniesieniu do innych, szczególnych sytuacji rodzinnych. Janet Woitiz pisze m.in.: "Mam odwagę powiedzieć ci, że mozesz nauczyć się żyć z alkoholikiem, Nie tylko żyć, ale być szczęśliwą i produktywną bez względu na to, co on robi. Naprawdę wiem, jak możesz wzbogacić swoje życie. Zdecyduj, czy chcesz spróbować. Jesli nie chcesz, zostań ze swoimi nieszczęściami. Wybór należy do ciebie."

Woititz Janet G.

Narkotyki i uzależnienia - Helmut Kuntz
Cena: 34,00 zł
szt.

Kompendium wiedzy na temat nałogowych zachowań, w tym alkoholizmu i narkomanii. Autor dochodzi do stwierdzenia, że nałóg jest chorobą relacji. Nie chodzi tu o pojedynczą relację, ale o ogólną umiejętność nawiązywania przez człowieka kontaktów z innymi ludźmi.  Książka zawiera również prosty przewodnik po świecie środków odurzających dzieląc je na różne grupy w zależności od działania. Opisane zostały także uzależnienie niezwiązane z zażywaniem środków psychoaktywnych: zaburzenia jedzenia, komputer, hazard, pracoholizm, nałogowe zakupy, samouszkadzanie się.

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl