Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produkty:
59
Kategorie:
23
Nowości:
0
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Cena
  • od do

TERAPIA UZALEŻNIEŃ

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Alkoholik INSTRUKCJA OBSŁUGI - Jolanta Reisch Klose, Ewelina Głowacz
Cena: 34,00 zł
szt.

Poradnik dla współuzależnionych kobiet. A w dodatku jeden z lepszych obecnie poradników dla osób które są w związku z osobą uzależnioną od alkoholu napisanych przez polskich terapeutów.

Alkoholizm Grzech czy choroba? - Wiktor Osiatyński
Cena: 24,90 zł
szt.

To książka o uzależnieniu od alkoholu. Ale też o zdrowieniu (trzeźwieniu), o pracy nad sobą (dziennik uczuć), o sposobach odbudowania komunikacji w rodzinie (relacja z żoną), o sztuce pokochania samego siebie.

Dasz radę! O pokonywaniu uzależnień - Bohdan T. Woronowicz Karolina Prewęcka
Cena: 35,00 zł
szt.

Ta książka otwiera oczy na wiele problemów, ostrzega, ale jednocześnie daje nadzieję i uczy wytrwałości w działaniu. Na zdrowie!
O doświadczeniach w terapii uzależnień opowiada w tej książce dr Bohdan Tadeusz Woronowicz – legenda psychiatrii, człowiek konkretny w pracy i poglądach, a równocześnie niezmiernie czuły. Oddaje głos także swoim zdrowiejącym pacjentom i przyjaciołom.

Leksykon terminów alkohol i narkotyki
Cena: 16,00 zł
szt.

Leksykon prezentuje zestaw definicji terminologicznych odnoszących się do alkoholu, tytoniu i innych substancji psychoaktywnych. Może być przydatny dla klinicystów, urzędników, pracowników nauki i innych osób zainteresowanych tą tematyką

Życie po piciu - Katarzyna Bosowska
Cena: 24,00 zł

Bohaterowie tej opowieści to osoby borykające się z problemami uzależnienia od wielu lat. Jednak bohaterami są oni także w innym tego słowa znaczeniu. Decydując się na zmianę, podejmują heroiczną walkę z chorobą, jaką jest narkomania czy alkoholizm. Książka Bosowskiej to wprowadzenie w trudne historie uzależnionych. Autorka, doświadczona psychoterapeutka, prowadzi nas przez ciemne korytarze ludzkich słabości. I pokazuje drogę ku światłu. Drogę pełną nadziei i zrozumienia.

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl