Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produkty:
56
Kategorie:
23
Nowości:
0
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Cena
  • od do

PSYCHOTERAPIA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Psychoterapia Poradnik dla pacjentów - Jerzy W. Aleksandrowicz
Cena: 36,00 zł
szt.
Psychoterapia Poradnik dla pacjentów - Jerzy W. Aleksandrowicz

Korzystanie z psychoterapii wymaga bardzo intensywnej, świadomej współpracy z terapeutą, który może jedynie pomagać w dokonaniu zmian w psychice pacjenta - w sposobie przeżywania, powodującym zaburzenia zdrowia. Nie mając bezpośredniego dostępu do przeżyć chorego, nie potrafi, tak jak chirurg, sam usunąć przyczyn choroby. Warto więc, zanim podejmie się leczenie, poznać zasady tej współpracy i zorientować się, na czym polega i jak przebiega psychoterapia; co należy robić, żeby leczenie byto skuteczne. Informacje zawarte w tym poradniku mogą też ułatwić wybór kompetentnych psychoterapeutów spośród wielu „lekarzy dusz" oraz odróżnienie ich od osób posługujących się dyplomami nieprofesjonalnych instytucji .i stowarzyszeń.

Rany i blizny psychiczne - Jerzy Mellibruda
Cena: 37,00 zł
szt.
Rany i blizny psychiczne - Jerzy Mellibruda

Książka Jerzego Mellibrudy, pomaga w lepszym zrozumieniu przyczyn cierpień związanych z obecnością w naszej psychice i w naszym życiu bolesnych śladów i pokazuje możliwości uwolnienia się od ich ciężaru.

Toskyczny wstyd - John Bradshaw
Cena: 39,00 zł
Toskyczny wstyd - John Bradshaw

Jak uzdrowić wstyd, który Cię zniewala.

Uwolnij się od psychopaty - Jackson MacKenzie
Cena: 37,00 zł
szt.
Uwolnij się od psychopaty - Jackson MacKenzie

Każdemu może się zdarzyć, że nawiąże relację z psychopatą. Psychopaci, socjopaci, osoby narcystyczne - to ludzie, którzy manipulują innymi i świadomie ich ranią, nie odczuwając przy tym śladu odpowiedzialności czy skruchy. Związek z tak zaburzoną osobą przypomina emocjonalny roller coaster, mroczną podróż do własnych lęków, pełną wściekłości, samotności i goryczy. Niezależnie od tego, jak pięknie się rozpocznie, dalszy ciąg relacji z osobą toksyczną jest rozpaczliwie powtarzalny: po etapie idealizacji nieuchronnie nadejdzie faza dewaluacji i odrzucenia.
Toksycznego związku zwykle nie da się naprawić, ale można ofiarować sobie dar nowego początku i odzyskać siebie, swoje życie i swoje szczęście.

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl