Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produkty:
56
Kategorie:
23
Nowości:
0
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Cena
  • od do

PSYCHOTERAPIA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Kochaj wystarczająco dobrze - Agnieszka Jucewicz
Cena: 39,99 zł
szt.
Kochaj wystarczająco dobrze - Agnieszka Jucewicz

Autorzy poruszają tematy związane z byciem w długoletnim związku: W jaki sposób dobieramy się w pary? Co się dzieje, kiedy mija faza zakochania? O co tak naprawdę się kłócimy, kiedy kłócimy się o przysłowiowe skarpetki? Co nam mówi o związku walka o pieniądze? Czym jest udany seks? Czy romans zawsze oznacza koniec? Jak dzieci zmieniają związek? I dlaczego związek wystarczająco dobry jest lepszy od związku idealnego?

Koniec z zamartwianiem się - Allen Carr
Cena: 17,90 zł
szt.
Koniec z zamartwianiem się  - Allen Carr

Życie bez lęków. To możliwe. Ta niewielka książeczka pomoże ci odzyskać kontrolę nad własnym życiem i wewnętrzny spokój, a sytuacje z pozoru beznadziejne zamienić w sukces.

Mama i sens życia Opowieści psychoterapeutyczne - Irvin D. Yalom
Cena: 27,99 zł
szt.
Mama i sens życia Opowieści psychoterapeutyczne - Irvin D. Yalom

W książce Mama i sens życia autor przedstawia sześć prawdziwych historii z życia swoich pacjentów, którzy cierpią z powodu lęku, depresji, nieuleczalnej choroby, czy wręcz zbliżającej się śmierci. Często podczas terapii okazuje się, że te zewnętrzne kłopoty pacjentów i zaburzające życie ich skutki są reakcją na troski ostateczne jak nieuchronna śmierć, brak oparcia, izolacja, brak sensu. To także książka bardzo osobista, w jednym z opowiadań autor analizuje swoją relację z matką. Książka dla wszystkich, skorzystają z niej zarówno studenci psychologii i psycholodzy – obserwując warsztat świetnego terapeuty, jak i ci, którzy poszukują sensu w świecie, który sensu nie ma.

Nienawidzę cię! Nie odchodź! Zrozumieć osobowość borderline - Jerold J. Kreisman Hal Straus
Cena: 34,90 zł
Nienawidzę cię! Nie odchodź! Zrozumieć osobowość borderline - Jerold J. Kreisman Hal Straus

Dla pacjentów, ich bliskich, przyjaciół i terapeutów.  Skrajne wahania nastroju i nieprzewidywalne wybuchy gniewu; dojmujące uczucie pustki i strach przed porzuceniem; burzliwe relacje międzyludzkie i skłonność do zachowań autodestrukcyjnych, aż po groźby i gesty samobójcze. Te powtarzające się objawy stanowią codzienność milinów osób z zaburzeniami osobowości z pogranicza (Borderline Personality Dissorder – BPD), ich krewnych i przyjaciół.

Podnieś głowę - Ewa Woydyłło
Cena: 28,90 zł
szt.
Podnieś głowę - Ewa Woydyłło

Dlaczego piękne, wykształcone kobiety, które "mają wszystko" sięgają po alkohol?

Dlaczego bite dziewczynki po latach pozwalają by je bito i poniżano?

Dlaczego nie umiemy się sprzeciwiać, gdy nas krzywdzą, prosić o pomoc, gdy jej potrzebujemy, mówić o naszych uczuciach?

Książka adresowana przede wszystkim do kobiet – zarówno tych, które borykają się z poważnymi problemami życiowymi, jak i tych, które są zahartowane, odporne i „normalne”, ale mają – jak wszyscy ludzie – chwile smutku, rozżalenia i słabości.

Ewa Woydyłło kontynuuje otwarty w poprzednich edycjach „pisany gabinet terapeutyczny”: opowiada o rozmaitych dolegliwościach duszy i ciała, o tym, jak radzić sobie z urazami z dzieciństwa, uzależnieniami, lękami, perfekcjonizmem, złością, starzeniem i śmiercią bliskich osób, daje wskazówki, jak zachować zdrowie i sprawność fizyczną. Przekazuje wiarę w to, że trzeba tylko z odwagą „podnieść głowę”, aby uczynić życie szczęśliwszym, lepiej zrozumieć siebie i innych. 

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl