Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produkty:
57
Kategorie:
23
Nowości:
0
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Cena
  • od do

PSYCHOTERAPIA

Sortuj wg: Nazwa produktu | ▲ Cena
Bliskość która uzdrawia i uszczęśliwia - Anna Dodziuk
Cena: 12,90 zł
Bliskość która uzdrawia i uszczęśliwia - Anna Dodziuk

Bliskość – jak wiele innych wyzwań obciążonych ryzykiem i stwarzających perspektywę szczęścia w dużym stopniu zależy od naszych decyzji. I mogą to być decyzje małe albo bardzo poważne. A kiedy zaczynają być realizowane, w przestrzeni pomiędzy partnerami pojawia się coraz więcej bliskości – przybywa jej, kiedy zaczynamy się o nią troszczyć. Ponieważ aktywne dążenie do bliskości stwarza bliskość.

Koniec z zamartwianiem się - Allen Carr
Cena: 17,90 zł
szt.
Koniec z zamartwianiem się  - Allen Carr

Życie bez lęków. To możliwe. Ta niewielka książeczka pomoże ci odzyskać kontrolę nad własnym życiem i wewnętrzny spokój, a sytuacje z pozoru beznadziejne zamienić w sukces.

Istoty ulotne Opowieści psychoterapeutyczne - Irvin D. Yalom
Cena: 24,99 zł
szt.
Istoty ulotne Opowieści psychoterapeutyczne - Irvin D. Yalom

Dziesięć poruszających opowieści o ludzkich losach i sile psychoterapii. Rozważając dylematy swoich pacjentów, Yalom daje nam wgląd w ich osobiste pragnienia i motywacje, pokazuje, że proces psychoterapii może należeć do najbardziej poruszających wydarzeń w życiu człowieka.

Mama i sens życia Opowieści psychoterapeutyczne - Irvin D. Yalom
Cena: 27,99 zł
szt.
Mama i sens życia Opowieści psychoterapeutyczne - Irvin D. Yalom

W książce Mama i sens życia autor przedstawia sześć prawdziwych historii z życia swoich pacjentów, którzy cierpią z powodu lęku, depresji, nieuleczalnej choroby, czy wręcz zbliżającej się śmierci. Często podczas terapii okazuje się, że te zewnętrzne kłopoty pacjentów i zaburzające życie ich skutki są reakcją na troski ostateczne jak nieuchronna śmierć, brak oparcia, izolacja, brak sensu. To także książka bardzo osobista, w jednym z opowiadań autor analizuje swoją relację z matką. Książka dla wszystkich, skorzystają z niej zarówno studenci psychologii i psycholodzy – obserwując warsztat świetnego terapeuty, jak i ci, którzy poszukują sensu w świecie, który sensu nie ma.

Podnieś głowę - Ewa Woydyłło
Cena: 28,90 zł
szt.
Podnieś głowę - Ewa Woydyłło

Dlaczego piękne, wykształcone kobiety, które "mają wszystko" sięgają po alkohol?

Dlaczego bite dziewczynki po latach pozwalają by je bito i poniżano?

Dlaczego nie umiemy się sprzeciwiać, gdy nas krzywdzą, prosić o pomoc, gdy jej potrzebujemy, mówić o naszych uczuciach?

Książka adresowana przede wszystkim do kobiet – zarówno tych, które borykają się z poważnymi problemami życiowymi, jak i tych, które są zahartowane, odporne i „normalne”, ale mają – jak wszyscy ludzie – chwile smutku, rozżalenia i słabości.

Ewa Woydyłło kontynuuje otwarty w poprzednich edycjach „pisany gabinet terapeutyczny”: opowiada o rozmaitych dolegliwościach duszy i ciała, o tym, jak radzić sobie z urazami z dzieciństwa, uzależnieniami, lękami, perfekcjonizmem, złością, starzeniem i śmiercią bliskich osób, daje wskazówki, jak zachować zdrowie i sprawność fizyczną. Przekazuje wiarę w to, że trzeba tylko z odwagą „podnieść głowę”, aby uczynić życie szczęśliwszym, lepiej zrozumieć siebie i innych. 

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl