Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produkty:
56
Kategorie:
23
Nowości:
0
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Cena
  • od do

NARKOMANIA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Leksykon terminów alkohol i narkotyki
Cena: 16,00 zł
szt.

Leksykon prezentuje zestaw definicji terminologicznych odnoszących się do alkoholu, tytoniu i innych substancji psychoaktywnych. Może być przydatny dla klinicystów, urzędników, pracowników nauki i innych osób zainteresowanych tą tematyką

Moja córka narkomanka - Helena Rogal
Cena: 32,90 zł
szt.

Opowieść matki, która przez wiele lat walczyła z uzależnieniem córki od narkotyków.

Z recenzji: my - terapeuci, specjaliści terapii uzależnień, psycholodzy i inni „pomagacze”, próbujemy towarzyszyć rodzicom w koszmarnej drodze przez uzależnienie dziecka. Dziecko zatracające się w beznadziei uzależnienia to najtrudniejszy towarzysz naszego życia. Czy możemy wyobrazić sobie, co wtedy można czuć? Co dzieje się w głowach i sercach kochających? Moim zadanie - nie. To im - bliskim należy oddać głos.
Adam Nyk, terapeuta

Narkotyki i uzależnienia - Helmut Kuntz
Cena: 34,00 zł
szt.

Kompendium wiedzy na temat nałogowych zachowań, w tym alkoholizmu i narkomanii. Autor dochodzi do stwierdzenia, że nałóg jest chorobą relacji. Nie chodzi tu o pojedynczą relację, ale o ogólną umiejętność nawiązywania przez człowieka kontaktów z innymi ludźmi.  Książka zawiera również prosty przewodnik po świecie środków odurzających dzieląc je na różne grupy w zależności od działania. Opisane zostały także uzależnienie niezwiązane z zażywaniem środków psychoaktywnych: zaburzenia jedzenia, komputer, hazard, pracoholizm, nałogowe zakupy, samouszkadzanie się.

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl