Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Products stats:
56
Categories stats:
22
New products stats:
0
On sale stats:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Cena
  • od do

Związek z narcystyczną osobą to doświadczenie jednej z największych iluzji z jaką możemy się zetknąć w kontaktach z innymi ludźmi. Konsekwencje pozostawania w relacji z osobami z NZO (Narcystyczne Zaburzenie Osobowości) mogą być jednak bardzo poważne i niebezpieczne  - szczególnie gdy mamy do czynienia z narcystyczną furią. Związek z narcyzem jest jednym z najbardziej brutalnych w sensie psychicznym. Długotrwałe przebywanie w związku z osobą narcystyczną może także powodować np. depresję. Dlatego bardzo ważne jest zdobycie wiedzy na temat narcyzmu. Nie po to żeby zmienić narcyza, bo on nie zmienia się nigdy. Wiedza potrzebna jest nam po to, abyśmy mogli chronić siebie i swoich najbliższych. Literatura, książki na temat narcyzmu są obok terapii szczególnie wskazane dla osób które w rodzinie z syndromem narcystycznym pełnią (lub pełniły) rolę Kozła Ofiarnego.

Dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców - Lindsay C. Gibson
Cena: 46,90 zł
szt.
Dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców - Lindsay C. Gibson

Poznaj sposób na pokonanie traumy i trudnych doświadczeń z dzieciństwa. Książka może pomóc uwolnić się od przeszłości i zacząć nowe życie.

Narcyz obok ciebie - Joseph Burgo
Cena: 37,80 zł
szt.
Narcyz obok ciebie - Joseph Burgo

Są wśród nas. Są nieszczęśliwi i unieszczęśliwiają innych. Nie ma powodu, żeby przez nich cierpieć. Zajrzyj w duszę narcyza. Poradnik znanego psychologa pomoże rozpoznać narcyza, by móc z nim żyć i pracować.

Niebezpieczne osobowości - Joe Navarro
Cena: 34,90 zł
szt.
Niebezpieczne osobowości - Joe Navarro

Jak rozpoznać psychopatów w naszym otoczeniu? Poradnik z dziedziny samoobrony psychologicznej, który pozwoli ci poznać cechy osobowości toksycznych ludzi. 

Rozbroić narcyza Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie - Wendy T. Behary
Cena: 34,90 zł
Rozbroić narcyza Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie - Wendy T. Behary

Narcystyczne osoby potrafią wzbudzić w nas zauroczenie ale także przerażenie (to drugie zwłaszcza wtedy gdy decydujemy się na konfrontację, odejście, czasami wystarczy zwykła krytyka). Psychoterapia osób narcystycznych jest trudna (co nie oznacza że musi być nieskuteczna i niemożliwa). Przedtem jednak narcyz musi zgłosić się na terapię. Jest tylko jeden mały problem - on najczęściej nie widzi potrzeby....

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl